

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що уряд допомагає київській владі до кінця цього тижня вирішити проблеми щодо забезпечення жителів Києва гарячою водою.
Про це він сказав в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV, повідомляє «Укрінформ».
«Думаю, до кінця тижня ми все зробимо. Ми допоможемо від уряду, щоб це відбулося», – наголосив прем’єр.
3 вересня міський голова Києва Віталій Кличко запевнив, що кияни отримають гарячу воду за два тижні (17 вересня).
28 серпня у КМДА заявили, що знайшли варіант погашення боргу Київенерго перед «Нафтогазом».
11 вересня Київська міська рада ухвалила рішення про прийняття КП «Київтеплоенерго» боргів компанії «Київенерго» за газ перед НАК «Нафтогаз України» за умови, якщо «Київенерго» передасть КП джерела для компенсації боргу.
Може бути цікаво


У Запоріжжі посилюють захист від дронів: встановлюють антидронові сітки, а вікна закривають бронеплівкою

У Запоріжжі заборонено перебувати на пляжах ще з 2022 року, але люди нехтують цією забороною, — речник ОВА
