facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Києві вийшли на мітинг проти закриття двох кінотеатрів

1x
Прослухати
--:--
--:--

У столиці люди вийшли на мітинг проти закриття кінотеатрів «Кінопанорама» та «Україна».

Акція відбулася біля Київської міської державної адміністрації, повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

Проти закриття кінотеатрів протестували близько 50 людей із плакатами: «Кінотеатри мають жити, бо є для кого», «Збережіть Кінопанораму» та «Збережіть кінотеатр «Україна».

Мітинг проти закриття кінотеатрів, 2 жовтня, фото: Громадське радіо

Також мітингарі вимагали у міської влади повідомити про подальші плани на кінотеатри та покращити їхній стан за рахунок міських та державних активів.

Мітинг проти закриття кінотеатрів, 2 жовтня, фото: Громадське радіо

Наприкінці вересня стало відомо, що із першого жовтня припиняють роботу кінотеатри «Україна» та «Кінопанорама».

Поділитися

Може бути цікаво

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

Українці на ТОТ відзначили День Конституції України акцією підтримки — Центр національного спротиву

50 хв тому
Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

Новий тиждень почнеться із спеки, яка вже прийшла в Україну — синоптикиня

1 год тому
ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

ДСНС: Цього тижня на водоймах України загинули 46 людей, серед них — 19 дітей

1 год тому
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, який росіяни використовують для перекидання військ

2 год тому