facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Український дзюдоїст здобув «бронзу» на юнацьких Олімпійських іграх

1x
Прослухати
--:--
--:--

Дзюдоїст Олег Вередиба приніс Україні першу нагороду ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор.

Про це повідомили у прес-службі Національного олімпійського комітету України.

Зазначається, що 17-річний спортсмен з Дніпра здобув «бронзу», перемігши француза Романа Валадьє-Пік0ара.

Нагадаємо, сьогодні, 6 жовтня, у столиці Аргентини Буенос-Айресі відбулася урочиста церемонія відкриття ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор. Змагання триватимуть до 18 жовтня.

Поділитися

Може бути цікаво

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

7 хв тому
У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

39 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

51 хв тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

1 год тому