facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

В ОРДО зник зв'язок від мобільного оператора Vodafone

1x
Прослухати
--:--
--:--

На непідконтрольній території Донецької області зник зв’язок від мобільного оператора Vodafone. Про це повідомляють користувачі Твіттеру.

Дехто з людей відзначає, що на екрані телефона висвічується позначка, що сигнал зв’язку є і він хороший, але насправді абоненти не можуть нікому додзвонитися.

Підконтрольний бойовикам інтернет-ресурс ДАН повідомляє, що зв’язку немає через пошкодження кабелю. Місце пошкодження встановлюється.

Поділитися

Може бути цікаво

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

23 хв тому
На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

28 хв тому
У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, —  розвідка

У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, — розвідка

56 хв тому
Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

Сили безпілотних систем показали, як уразили електропідстанцію у тимчасово окупованому Криму

1 год тому