facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Гарячу воду киянам дадуть разом із теплом — директор ЖКГ

1x
Прослухати
--:--
--:--

Гарячу воду киянам включать разом з початком опалювального сезону. Про це заявив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко, повідомляє Дніпровська райадміністрація в Києві.

Він пояснив, що відновлювати гаряче водопостачання раніше «технологічно немає сенсу».

«Фінальним етапом є необхідність затвердження Господарським судом м. Києва мирової угоди між НАК «Нафтогаз України» та КП «Київтеплоенерго», робочий варіант якої вже розроблений та підписаний сторонами. Після отримання ухвали суду можуть бути підписані договори на постачання газу та відповідно буде відновлена робота об’єктів теплогенерації. Таким чином, опалювальний сезон ми плануємо розпочати вчасно. Разом із теплом киянам буде відновлено надання послуги гарячого водопостачання, адже зараз розділяти ці послуги технологічно вже немає сенсу», — повідомив Науменко.

Нагадаємо, Господарський суд Києва 10 вересня затвердив мирову угоду між «Нафтогаз Україна» та київським комунальним підприємством «Київтеплоенерго».  Протягом 5 днів після підписання угоди, «Нафтогаз» має укласти угоду з Києвом щодо постачання газу, після чого відбудеться відновлення гарячого водопостачання.

Поділитися

Може бути цікаво

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

24 хв тому
«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

49 хв тому
Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

56 хв тому
Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

1 год тому