facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Репер Каньє Вест зустрівся з президентом США Трампом

1x
Прослухати
--:--
--:--

Американський репер та продюсер Каньє Вест зустрівся із президентом Сполучених штатів Америки Дональдом Трампом в Овальному кабінеті Білого дому.  Під час розмови вони обговорили відновлення промисловості в США, тюремну реформу та заходи щодо запобігання насильницьким злочинам.

Зустріч репера та президента транслював телеканал  MSNBC.

На зустріч Каньє Вест прийшов у червоній кепці з лозунгом Трампа: «Зробимо Америку знову чудовою!». Журналістам співак пояснив, що ця річ додає йому сил.

У певний момент розмови Каньє встав і підійшов до Трампа зі словами: «Я люблю цього хлопця, дайте я його обійму». Президент у відповідь потис реперу руку. Також протягом зустрічі репер кілька разів використовував лайливі слова.

Поділитися

Може бути цікаво

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

34 хв тому
«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

59 хв тому
Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

1 год тому
Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

1 год тому