![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
Українська легкоатлетка взяла «золото» у метанні молота на юнацьких Олімпійських іграх
![Українська легкоатлетка взяла «золото» у метанні молота на юнацьких Олімпійських іграх](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2018%2F10%2Fc0b086221df3beb7771bb9cae3291880_main.jpg&w=1366&q=75)
Українська легкоатлетка Валерія Іваненко перемогла у метанні молота на юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.
Іваненко показала у кращій спробі 72,08 м і за сумою двох днів посіла перше місце. Спортсменка виграла обидва етапи змагань.
Крім Іваненко, ще двоє українських легкоатлетів йдуть на «золото». Це Михайло Кохан у метанні молота та Ярослава Магучих у стрибках у висоту.
Таким чином, в активі збірної України на юнацькій Олімпіаді вже 15 нагород: п’ять золотих, п’ять срібних та п’ять бронзових медалей.
Нагадаємо, ІІІ юнацькі Олімпійські ігри 2018 проходять в аргентинській столиці Буенос-Айресі з 6 по 18 жовтня. Це перші Юнацькі Олімпійські ігри, які проводяться за межами Азії (Сингапур-2010, Нанкін-2014). У змаганнях участь беруть юні атлети віком від 15 до 18 років з 206-ти країн світу у 32 видах спорту (34 спортивних дисциплінах).