facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

КНДР, Південна Корея та ООН провели переговори щодо демілітаризації кордону

1x
Прослухати
--:--
--:--

КНДР, Південна Корея та ООН провели тристоронні переговори, присвячені демілітаризації кордону обох Корей на фоні їхнього примирення.

Про це повідомляє Reuters.

Зустріч провели у населеному пункті Пханмунджом, що знаходиться на лінії кордону між державами.

Сторони обговорили, зокрема, роззброєння патрулів та контрольних пунктів на кордоні, скорочення прикордонного персоналу і налаштування технічних засобів спостереження, а також розглянули питання про надання доступу до цієї зони туристам.

«Учасники обговорили практичні питання щодо заходів з демілітаризації в найближчому майбутньому», — заявили в міністерстві оборони Південної Кореї. У відомстві додали, що зустрічі в такому форматі плануються і надалі.

Нагадаємо, 15 жовтня Північна та Південна Кореї повідомили, що вирішили з’єднати свої залізниці та автомобільні дороги через кордон.

Сторони також домовилися провести переговори з південнокорейським Червоним Хрестом в листопаді, щоб обговорити питання, що стосуються сімей, розділених Корейською війною 1950-53 років.

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни за день вбили двох жителів Дніпропетровщини, атакували чотири райони

Росіяни за день вбили двох жителів Дніпропетровщини, атакували чотири райони

22 хв тому
З прикордоння Чернігівщини запроваджують обов’язкову евакуацію на вимогу військових

З прикордоння Чернігівщини запроваджують обов’язкову евакуацію на вимогу військових

34 хв тому
Росіяни атакували заправки «Укрнафти» в кількох областях і об’єкти газовидобутку на Полтавщині

Росіяни атакували заправки «Укрнафти» в кількох областях і об’єкти газовидобутку на Полтавщині

58 хв тому
Росія стягує до Москви й Керченського мосту ППО з інших регіонів, — Зеленський

Росія стягує до Москви й Керченського мосту ППО з інших регіонів, — Зеленський

1 год тому