Українська збірна здобула 23 медалі на юнацьких Олімпійських іграх

Українська збірна здобула 23 медалі на юнацьких Олімпійських іграх

На третіх літніх Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі українські спортсмени здобули 23 медалі, серед яких сім золотих і по вісім срібних і бронзових медалей. Юнаки та юначки змагалися у 13 видах спорту.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет у Facebook.

«Золоті» нагороди здобули:

— Катерина Чорній — фехтування (особисті змагання в жіночій шпазі та командна першість)
— Назар Чепурний — спортивна гімнастика (командна першість з мультидисциплін гімнастики)
— Іван Тищенко — академічне веслування (чоловіча одиночка)
— Валерія Іваненко — легка атлетика (метання молота)
— Михайло Кохан — легка атлетика (метання молота)
— Ярослава Магучіх — легка атлетика (стрибки у висоту)

Срібні медалі:
— Денис Кесіль — плавання (200 м баттерфляєм)
— Анастасія Прозорова — бадмінтон (у складі команди «Omega»)
— Софія Лискун — стрибки у воду (вишка, 10 м)
— Оксана Чудик — вільна боротьба (вагова категорія до 65 кг)
— Назар Чепурний — спортивна гімнастика (опорний стрибок)
— Христина Погранична — художня гімнастика (багатоборство)
— Тарас Бондарчук — бокс (вагова категорія до 60 кг)
— Максим Галінічев — бокс (вагова категорія до 56 кг)

Бронзові медалі:
— Олег Вередиба — дзюдо (вагова категорія до 55 кг)
— Дмитро Гонта — кульова стрільба (змішані командні змагання у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м)
— Анастасія Бачинська — спортивна гімнастика (багатоборство, вільні вправи)
— Олег Дорощук — легка атлетика (стрибки у висоту)
— Владислав Остапенко — вільна боротьба (вагова категорія до 55 кг)
— Софія Лискун — стрибки у воду (змішані командні змагання)
— Дарина Плохотнюк і Олександр Мадей — спортивна акробатика (змішані пари).

Церемонія закриття ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор розпочнеться о 1:30 за київським часом у Буенос-Айресі. Нагадаємо, фінальну нагороду Україні приніс боксер Максим Галінічев.

За підтримки:

Останнi новини