facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Ілон Маск визначився з датою відкриття першого тонеля Hyperloop під Лос-Анджелесом

1x
Прослухати
--:--
--:--

Американський інноватор і мільярдер Ілон Маск заявив, що перший швидкісний підземний тунель під Лос-Анджелесом відкриється 10 грудня.

Про це Маск написав у своєму Twitter.


У день відкриття відбудеться урочиста церемонія, а на наступний день всім охочим запропонують безкоштовно покататися в капсулі Loop, повідомляє Bloomberg.

Тунель будує компанія Boring Co. У ньому капсули зможуть розвивати швидкість до 250 миль на годину, обіцяв раніше Маск. На випробуваннях в травні 2016 року електромагнітний візок вакуумного поїзда Hyperloop розігнався до 168 кілометрів на годину. Маск планує, що у вакуумних тунелях Hyperloop поїзди переміщатися зі швидкістю звуку.

Нагадаємо, у серпні Boring Co. обіцяла, що буде влаштовувати екскурсії тунелем для школярів округу Лос-Анджелес.

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені