facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Сутички під Апеляційним судом в Одесі: двоє поліцейських отримали опіки очей

1x
Прослухати
--:--
--:--

Під Апеляційним судом в Одесі у бік працівників поліції бризнули газом з балончику. Двоє представників «Поліції діалогу» отримали опіки очей.

Про це у коментарі Громадському радіо повідомив радник голови ГУ Нацполіції Одеської області Руслан Форостяк.

«Газ розпилив охоронець одного громадянина, що відомий в Одесі як бізнесмен із сумнівною діяльністю. Сльозогінний газ чоловік застосував до правоохоронців відділу комунікації. Внаслідок чого вони отримали тілесні ушкодження», — повідомив Форостяк.

Також Форостяк додав, що у цей час в Апеляційному суді відбувалося засідання щодо розгляду апеляції захисту на запобіжний захід щодо підозрюваного у вчинені кримінального провадження.

Порушника, що травмував правоохоронців затримали та відвезли до Малиновського відділку поліції. Правоохоронці відкрили провадження за статтями «погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» та «хуліганство» Кримінального кодексу України.

Поділитися

Може бути цікаво

До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

До 2030 року ШІ може подвоїти споживання електроенергії дата-центрами, — програміст

щойно
Тимчасовий захист у ЄС для українців хочуть продовжити, але не для військовозобовʼязаних — пропозиція Єврокомісії

Тимчасовий захист у ЄС для українців хочуть продовжити, але не для військовозобовʼязаних — пропозиція Єврокомісії

15 хв тому
На Чернігівщині росіяни вдарили по АЗС, є постраждалий

На Чернігівщині росіяни вдарили по АЗС, є постраждалий

43 хв тому
Обмеження для Starlink у Європі не вплинуть на українських користувачів, — телеком-аналітик

Обмеження для Starlink у Європі не вплинуть на українських користувачів, — телеком-аналітик

54 хв тому