facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У аварії на ескалаторі в Римі постраждали четверо українців — посольство РФ

1x
Прослухати
--:--
--:--

У посольстві Росії в Італії заявляють, що серед постраждалих у аварії на ескалаторі у метро Рима, що сталася 23 жовтня на станції «Repubblica», є 4 українців.

Про це повідомляє посольство Росії в Італії, передає ТАСС.

Усього під час інциденту у римській підземці постраждали щонайменше 19 людей. За інформацією російського посольства, 15 з них — громадяни РФ.

У Міністерстві закордонних справ України поки не підтвердили інформацію щодо постраждалих українців.

Як повідомляє посольство Росії у Тwitter, постраждалими виявилися вболівальники футбольного клубу «ЦСК». Їх доправили до місцевого шпиталю «Умберто» та ортопедичного центру «Остіенсе».

Поділитися

Може бути цікаво

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони — Свириденко

3 хв тому
НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

НБУ вимагає відсторонити гендиректора «Укрпошти». Смілянський відреагував

37 хв тому
В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

1 год тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

2 год тому