facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Іграх Нескорених українські ветерани вибороли ще дві медалі

1x
Прослухати
--:--
--:--

У австралійському Сіднеї на Іграх Нескорених українські спортсмени вибороли нові дві нагороди.

Про це повідомляється на сторінці української команди Invictus Games у Facebook.

Ветеран Василь Омельченко виборов «золото» у забігу на 400 метрів серед чоловіків у категорії IT7. Ще один спортсмен Шинкарук Віктор у цьому змаганні зайняв п’яте місце.

Також Олександр Бєлобоков здобув «срібло» у штовханні ядра, категорія men’s if4.

«Олександр — житель Маріуполя та єдиний учасник збірної України з Донецької області. Про те, що потрапить до збірної, чоловік навіть не мріяв», — йдеться у повідомленні.

Вранці 26 жовтня повідомлялось, що українські ветерани вибороли три «золота» та два «срібла» на Іграх Нескорених.

Ігри нескорених (Invictus Games) – це міжнародні ігри в паралімпійському стилі, у яких беруть участь поранені військовослужбовці та ветерани. Їх започаткував принц Гаррі, який є молодшим сином принца Уельського Чарльза та його першої дружини, нині покійної принцеси Діани. 

Підпишіться на наш Telegram-канал

Поділитися

Може бути цікаво

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

1 год тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

1 год тому
Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

1 год тому
На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

2 год тому