facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

МЗС Данії відкликає свого посла в Ірані

1x
Прослухати
--:--
--:--

Міністерство закордонних справ Данії вирішило відкликати свого посла в Ірані Денні Аннана.

Про це повідомляє France24 із посиланням на заяву міністра закордонних справ Данії Андерса Самуельсена.

Повідомляється, що рішення було ухвалене після того, як Копенгаген звинуватив іранську розвідку в підготовці нападу на іранського опозиційного активіста на території країни.

«Ми вважаємо, що влада Ірану стоїть за провальним планом здійснення нападу», – заявив Самуельсен.

Крім того, в заяві йдеться, що Копенгаген буде працювати над тим, щоб за ці дії Тегерана були санкції з боку Європейського союзу.

Раніше 30 жовтня розвідка Данії повідомила, що іранська розвідка планувала напад на людину, яка мешкає в Данії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Поділитися

Може бути цікаво

Чому Польща боїться героїв УПА? Інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем

Чому Польща боїться героїв УПА? Інтерв'ю з Володимиром В'ятровичем

29 хв тому
Що їсти, пити та носити під час спеки: поради сімейної лікарки

Що їсти, пити та носити під час спеки: поради сімейної лікарки

31 хв тому