facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

ГПУ направила до суду обвинувальний акт щодо екс-беркутівців

1x
Прослухати
--:--
--:--

Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури 31 жовтня направив до Шевченківського районного суду Києва обвинувальний акт щодо двох колишніх співробітників «Беркуту», підозрюваних у незаконному затриманні активістів Євромайдану.

Про це йдеться у повідомленні Управління у Facebook.

«Закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою двох колишніх співробітників ПМОП «Беркут», підпорядкованого ГУМВС України в м. Києві, у вчиненні 30.11.2013 злочинів щодо учасників акцій протесту, а саме складання та видачі завідомо неправдивих документів про затримання, на підставі яких осіб притягнуто до відповідальності», — ідеться у повідомленні.

Нагадаємо, у вересні ГПУ спрямувала до суду обвинувальні акти щодо колишніх голів КМДА, начальника управління громадської безпеки ГУМВС в Києві та 13 працівників столичного «Беркуту».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Поділитися

Може бути цікаво

Генштаб відсторонив командира «Скелі» після журналістського розслідування

Генштаб відсторонив командира «Скелі» після журналістського розслідування

11 хв тому
Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ проти Росії

Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ проти Росії

28 хв тому
Полковник СБУ Дмитро Козюра отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ РФ

Полковник СБУ Дмитро Козюра отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ РФ

1 год тому
ЄС надав Україні перший транш кредиту на 90 млрд євро — фон дер Ляєн

ЄС надав Україні перший транш кредиту на 90 млрд євро — фон дер Ляєн

1 год тому