facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Невідомі увірвалися до приміщення інформагентства «Інтерфакс» у Києві

1x
Прослухати
--:--
--:--

Невідомі 12 листопада увірвалися до приміщення інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» у Києві.

Про це Громадському радіо повідомили в «Інтерфаксі».

Чоловіки намагалися зірвати прес-конференцію «Корупція в українському футболі». Вони вимикали світло та облили кефіром головного редактора журналу «Футбол» Артема Франкова та представника організації «Ініціативи майбутнього» Олега Скупінського.

Один із чоловіків сказав, що виступає «проти сепаратизму».

До інформагентства викликали поліцію.


«Прес-конференцію ми змогли провести», — сказала співробітниця «Інтерфаксу».

Речниця управління Нацполіції у Шевченківському районі Києва Анна Зубрєва розповіла, що правоохоронці перевіряють цю інформацію.

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

9 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

10 год тому
Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

10 год тому
Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

11 год тому