

На Черкащині «Черкасигаз» почав подачу газу на 20 котелень Сміли – це всі котельні міста.
Про це повідомляє Нафтогаз України.
«Зараз йде технологічна робота безпосередньо комунального підприємства міста, яке має вже розпочати надавати послуги населенню», — йдеться у повідомленні.
Черкасигаз почав подачу газу на всі котельні міста Сміла.Зараз йде технологічна робота безпосередньо комунального підприємства міста,яке має вже розпочати надавати послуги населенню.В багатьох будинках,в багатьох лікарнях,дитячих садочках та школах, станом на ранок,було вже тепло pic.twitter.com/Qg2scD5V6D
— Нафтогаз України (@NaftogazUK) 16 ноября 2018 г.
Нагадаємо, на засіданні держкомісії із запобігання надзвичайній ситуації у Смілі 15 листопада президент Петро Порошенко заявив, що дає міській владі Сміли декілька годин на підключення осель до опалення. Того ж дня у місті поновили роботу 15 з 20 котелень.
12 листопада через відсутність опалення у місті була зупинена робота шкіл та дитсадків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
