facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Під Києвом невідомі в масках пограбували інкасаторів на 1,8 мільйона гривень

1x
Прослухати
--:--
--:--

Невідомі напали на інкасаторів ПриватБанку в Ірпені Київської області.

Про це повідомили у прес-службі банку.

Як зазначається у повідомленні, нападники викрали 1,8 мільйона гривень.

«В ході планової інкасації банківського відділення на інкасаторський автомобіль Приватбанку було скоєно напад групою невідомих злочинців. Збивши водія-інкасатора викраденим автомобілем і заблокувавши виїзд інкасаторського авто, погрожуючи застосуванням зброї і фізичної сили, грабіжники змогли заволодіти касетами з грошима для банкомату і втекти (…) За даними служби безпеки банку, з інкасаторського авто викрадено 1,8 млн грн в спеціальних касетах, призначених для завантаження банкоматів, що значно знижує шанси грабіжників піти від відповідальності», – розповіли в установі.

У банку також додали, що водій інкасаторського автомобіля отримав тілесні ушкодження.

Наразі в регіоні оголошений «план-перехоплення». ПриватБанк оголосив винагороду в 100 тисяч гривень за інформацію про грабіжників.

Підпишіться на наш Telegram-канал

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни за день вбили двох жителів Дніпропетровщини, атакували чотири райони

Росіяни за день вбили двох жителів Дніпропетровщини, атакували чотири райони

19 хв тому
З прикордоння Чернігівщини запроваджують обов’язкову евакуацію на вимогу військових

З прикордоння Чернігівщини запроваджують обов’язкову евакуацію на вимогу військових

31 хв тому
Росіяни атакували заправки «Укрнафти» в кількох областях і об’єкти газовидобутку на Полтавщині

Росіяни атакували заправки «Укрнафти» в кількох областях і об’єкти газовидобутку на Полтавщині

55 хв тому
Росія стягує до Москви й Керченського мосту ППО з інших регіонів, — Зеленський

Росія стягує до Москви й Керченського мосту ППО з інших регіонів, — Зеленський

1 год тому