facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

ОБСЄ зафіксувала невідведені бойовиками «Гради» на Донбасі

1x
Прослухати
--:--
--:--

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала біля окупованого селища Новоамвросіївське на Донбасі 4 невідведені реактивні системи залпового вогню «Град».

Про це йдеться у звіті місії.

«16 листопада в непідконтрольних урядові районах команда СММ (спеціальної моніторингової місії — ред.) зафіксувала 4 РСЗВ (БМ-21) поблизу населенного пункту Новоамвросіївське (56 км на схід від Донецька), що є порушенням ліній відведення», — йдеться у повідомленні.

Також у звіті місії повідомляють, що за даними повітряного спостереження, станом на 14 листопада  представники СММ ОБСЄ зафіксували 29 танків (невстановленого типу) біля Круглика, 18 одиниць причіпної артилерії біля Мирного, 76 бойових броньованих машин (невстановленого типу) близько Бугаївки, 23 ББМ (невстановленого типу) недалеко від Шимшиновки та 79 ББМ (невстановленого типу) біля Мирного.

Поділитися

Може бути цікаво

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

27 хв тому
Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

42 хв тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

1 год тому
У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

10 год тому