
Доба на Донбасі: двоє українських військових дістали поранення

За добу 19 листопада у зоні проведення операції Об’єднаних сил бойовики 10 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових, 5 з низ зі зброї, забороненої Мінськими домовленостями.
Про це повідомляє прес-центр штабу операції Об’єднаних сил.
У ході бойових дій на Донбасі двоє військових ЗСУ були травмовані.
«Бойовики вели прицільний вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї по позиціях Об’єднаних сил в районах населених пунктів Вільний, Травневе, Степне, Березове, Новотроїцьке та Гнутове», — йдеться у повідомленні.
Також у прес-центрі ООС повідомляють , що по оборонних укріпленнях українських військ неподалік Жолобка противник здійснював вогневий вплив з мінометів калібру 82 та 120 мм. Такі ж міномети бойовики застосували у районі Чермалика.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
