facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі двоє військових дістали поранення

1x
Прослухати
--:--
--:--

Бойовики на Донбасі від початку доби 19 листопада здійснили три прицільні обстріли позицій Об’єднаних сил, двоє українських військових дістали поранення.

Про це повідомив на брифінгу речник Міністерства оборони щодо ситуації на лінії зіткнення полковник Дмитро Гуцуляк.

«Внаслідок бойових дій двоє українських військових отримали поранення різних ступенів. Їх евакуйовано до медичних установ, де наші захисники отримують усю необхідну кваліфіковану допомогу», – заявив Гуцуляк.

За даними штабу, близько 4 ранку на луганському напрямку в районі н.п. Жолобок бойовики випустили по позиціях українських військових 3 міни калібру 120 мм, що заборонене до застосування Мінськими угодами.

Крім того, вели «провокаційний вогонь із великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї».

Зазначається, що підрозділ Об’єднаних сил придушував ворожу активність адекватним вогнем у відповідь, застосовуючи штатне піхотне озброєння.

Крім того, після 07.30 бойовики здійснили обстріл з великокаліберних кулеметів в районі хутора Вільний, а після 09.00 – зі стрілецької зброї поблизу Новотроїцького.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Поділитися

Може бути цікаво

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

На Одеському пляжі через атаку російського дрона загинула жінка

26 хв тому
«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

«Люди, що стоять за легендарними подіями»: інтерв'ю з творцями фільму «Омега»

50 хв тому
Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

Свято Купала свідчить про невмирущість української культури, — етнологиня

58 хв тому
Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

1 год тому