facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Доба на Донбасі: троє українських військових дістали поранення

1x
Прослухати
--:--
--:--

Минулої доби, 19 листопада, троє українських військових дістали поранення у зоні бойових дій на Донбасі.

Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил.

Бойовики 21 раз відкривали вогонь по позиціях українськи військ. Дев’ять разів обстрілювали із забороненого мінськими домовленостями озброєння.

Обстрілів зазнали українські позиції в районах населених пунктів Кримське, Жолобок, Новотошківське, Вільний, Луганське, Травневе, Авдіївка, Піски, Опитне, Степне, Березове, Новомихайлівка, Красногорівка, Новотроїцьке, Чермалик, Павлопіль, Водяне та Гнутове.

Бойовики вели прицільний вогонь із гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Позиції Об’єднаних сил в районі населеного пункту Новотошківське бойовики обстріляли з мінометів 120-го калібру, а по опорних пунктах біля Кримського, Луганського і Водяного – вели вогонь з мінометів калібру 82 мм. А по захисниках Чермалика та хутора Вільного бойовики застосовували міномети обох калібрів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Поділитися

Може бути цікаво

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

33 хв тому
Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

47 хв тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

1 год тому
У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

10 год тому