facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

За добу на Донбасі поранено двоє українських військових — ООС

1x
Прослухати
--:--
--:--

Протягом 26 листопада в зоні проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі двоє військових Збройних сил України дістали легкі поранення.

Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил.

Загалом бойовики 18 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових, 7 з низ зі зброї, що заборонена Мінськими домовленостями.

Вогонь бойовики вели із гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

«Так, протягом минулої доби, ворог здійснював обстріли наших позицій в районах населених пунктів Станиця Луганська, Малинове, Вільний, Луганське, Південне, Верхньоторецьке, Опитне, Красногорівка, Павлопіль, Гнутове, Водяне та Широкине», — йдеться у повідомленні.

За даними української розвідки, трьох бойовиків вбито, ще троє дістали поранення, додають в ООС.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал

Поділитися

Може бути цікаво

У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси

30 хв тому
На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

1 год тому
Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

1 год тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

1 год тому