
Остання цього року зустріч у Мінську відбудеться 19 грудня
Автор
Ірина Геращенко1x
Прослухати
--:--
--:--
Остання цього року зустріч тристоронньої контактної групи у Мінську відбудеться 19 грудня.
Про це заявила під час прес-конференції перша віце-спікерка парламенту Ірина Геращенко, повідомляє кореспондентка Громадського радіо.
Геращенко заявила, що на засіданні у Мінську Україна вкотре наполягатиме на тому, що готова передати 27 росіян в обмін на українських політв’язнів.
«Україна готова негайно віддати злочинців РФ і забрати українських політв’язнів», – сказала Геращенко.
Вона додала, що також Україна готова помилувати 66 сепаратитів в обмін на 19 заручників, яких утримують у тюрмах Донецька.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
7 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
7 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
8 год тому