facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Із 1 січня у Києві подорожчали опалення та гаряча вода

1x
Прослухати
--:--
--:--

Послуги Комунального підприємства «Київтеплоенерго» з теплопостачання та гарячого водопостачання з 1 січня подорожчали для населення на 22% і 21,5% відповідно.

Рішення ухвалила Київська міська рада у зв’язку з підвищенням тарифів на виробництво 1 ГКал тепла для «Київтеплоенерго».

Зокрема, тариф на опалення для населення за наявності приладів обліку зріс на 22% – з 1354,36 грн до 1654 грн за ГКал.
За відсутності лічильника вартість опалення становитиме 38,5 грн за квадратний метр замість 23,09 грн.
Тариф на гаряче водопостачання за наявності сушарки для рушників становитиме 97,89 грн за кубометр, а якщо її немає – 90,54 грн за кубометр.

Тарифи вказані з ПДВ. Кияни платитимуть за новими цінами вже у лютому.

Поділитися

Може бути цікаво

Сучасні методи терапії: надійний крок тверезості

PROMOTEDСучасні методи терапії: надійний крок тверезості

17 хв тому
Федоренко: У район переправ на Куп'янському напрямку росіяни можуть скинути до 30 КАБів за день

Федоренко: У район переправ на Куп'янському напрямку росіяни можуть скинути до 30 КАБів за день

46 хв тому
На Дніпропетровщині ворог завдав 20 ударів по області, є поранені

На Дніпропетровщині ворог завдав 20 ударів по області, є поранені

1 год тому
Цікаво, що Зеленський висунув ультиматум Лукашенку після повернення з G7, — політолог

Цікаво, що Зеленський висунув ультиматум Лукашенку після повернення з G7, — політолог

1 год тому