Українська тенісистка Лопатецька виграла другий турнір у Гонконгу

--:--
--:--
Орієнтовний час читання: 1 хв

Українська 15-річна тенісистка Дар’я Лопатецька виграла турнір серії ITF World Tennis Tour у Гонконгу.

У фінальному матчі українська спортсменка перемогла тенісистку з Китаю Ма Шуює.

Про це повідомляє Великий теніс України.

Гра тривала понад півтори години. Фінальний рахунок був 6:4, 6:3. За перемогу у турнірі Лопатецька отримає 51 очко в рейтингу WTA (Жіноча тенісна асоціація) та 25 тисяч доларів, додає видання.

Зазначимо, що це четвертий титул спортсменки на професійному рівні. Торік Лопатецька стала чемпіонкою  ITF Pro Circuit в Анталії та Байї, а 6 січня 2019 року виграла ще  один турнір ITF World Tennis Tour в Гонконгу, обігравши спортсменку з Чехії.