facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Американський бойовий корабель залишив Чорне море

1x
Прослухати
--:--
--:--

Американський ракетний есмінець «Дональд Кук» покинув Чорне море через протоку Босфор. У акваторії Чорного моря корабель перебував з 19 січня.

Про це повідомляє Командування 6-го флоту ВМС США.

Зокрема, в Twitter опубліковано фото з підписом: «Моряки на борту есмінця USS Donald Cook DDG75 спостерігають, як корабель перетинає протоку Босфор 28 січня 2019 року».

Нагадаємо, 19 січня Американський ракетний есмінець «Дональд Кук» увійшов до Чорного моря через протоку Дарданелли. У акваторії Чорного моря корабель проводив операції для забезпечення морської безпеки, підвищення рівня регіональної стабільності та військово-морського потенціалу союзників і партнерів по НАТО в цьому регіоні.

Поділитися

Може бути цікаво

В Україну повернули сімох цивільних, які перебували в російській неволі

В Україну повернули сімох цивільних, які перебували в російській неволі

32 хв тому
Ворожий обстріл Миколаївщини: вогонь знищив 10 гектарів пшениці в Куцурубській громаді

Ворожий обстріл Миколаївщини: вогонь знищив 10 гектарів пшениці в Куцурубській громаді

55 хв тому
На Полтавщині розбився винищувач МіГ-29: з літаком було втрачено зв’язок

На Полтавщині розбився винищувач МіГ-29: з літаком було втрачено зв’язок

1 год тому
На Івано-Франківщині археологи знайшли кістяну фішку для гри

На Івано-Франківщині археологи знайшли кістяну фішку для гри

1 год тому