facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донбасі нацгвардійці вбили двох снайперів бойовиків — ООС

1x
Прослухати
--:--
--:--

Бійці Національної гвардії вбили двох снайперів бойовиків в зоні операції Об’єднаних сил на Донбасі.

Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил.

«Ми спостерігали за снайпером і його помічником два дні. Підготували позицію, дистанція була зручна, після цього успішно відпрацювали завдання контрснайперської боротьби», — зазначив один із нацгвардійців.

У зв’язку з цим українських гвардійців нагородили відзнаками за високий професіоналізм.

Нагадаємо, за минулу добу у районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі 25 лютого  бойовики сім разів порушили режим припинення вогню. Унаслідок острілів один військовослужбовець ЗСУ загинув,  ще один дістав поранення.

Поділитися

Може бути цікаво

Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень

Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень

29 хв тому
Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

1 год тому
Точність північнокорейських балістичних ракет суттєво зросла

Точність північнокорейських балістичних ракет суттєво зросла

1 год тому
За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

1 год тому