facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Двоє українських військових дістали поранення на Донбасі

1x
Прослухати
--:--
--:--

У районі Мар’їнки на Донбасі від початку доби двоє українських військових зі складу Операції об’єднаних сил дістали поранення. Їх евакуювали до медичних закладів.

Про це під час щоденного зведення повідомив речник Міноборони Максим Праута.

Як повідомив Праута, з 7:20 ранку бойовики почали обстрілювати опорні пункти підрозділів Об’єднаних сил поблизу Авдіївки. Противник протягом 55 хвилин з боку окупованого Мінерального вів вогонь зі станкових протитанкових гранатометів та стрілецької зброї.

Також близько 11-ї години в районі Мар’їнки зафіксовано обстріл наших позицій ворожим снайпером, додав речник Міноборони.

«Внаслідок обстрілів двоє військовослужбовців зі складу Об’єднаних сил зазнали поранень та евакуйовані до медичних закладів для надання необхідної допомоги», — повідомив Праута.

 12 березня працівники Нацполіції на блокпості в районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі затримали бойовика, який, як повідомляють правоохоронці, проходив підготовку у Росії.

Упродовж доби 12 березня у зоні бойових дій на Донбасі бойовики тричі відкривали вогонь по позиціях українських військ і застосовували заборонене Мінськими домовленостями озброєння. Втрат серед українських військових немає.

Поділитися

Може бути цікаво

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

Влада вперше за роки війни почала системну підготовку до зими заздалегідь,— Харченко

21 хв тому
Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

46 хв тому
Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

56 хв тому
Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

1 год тому