
Бойовики обстріляли з мінометів Золоте-4 на Луганщині — Міноборони

Від початку доби 24 березня бойовики здійснили один обстріл поблизу населеного пункту Золоте-4. Жоден з військових ЗСУ не постраждав.
Про це це на брифінгу повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник.
«Сьогодні о 07.20 ранку бойовики відкрили вогонь з міномету 82-го калібру в бік оборонців н.п. Золоте 4, витративши чотири боєприпаси», — зазначив Мотузяник.
За словами Мотузяника, українські військовослужбовці вогонь у відповідь не відкривали.
Зазначимо, поблизу селища Золоте Луганської області 24 березня прикордонники відновили роботу пункту пропуску через лінію розмежування. На території КПВВ працюватимуть шість модулів паспортного контролю з 12 робочими місцями. Його робота має забезпечити переміщення автівками на тимчасово окуповану територію та розвантажити КПВВ у Станиці Луганській, йдеться у повідомленні.
Може бути цікаво


Удар по демінерах норвезької організації на Херсонщині: кількість загиблих зросла до двох

Скандал довкола полку «Скеля»: ми поспілкувалися з його представником і авторкою розслідування. І ось що дізнались
