facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Українські каратисти отримали третє місце на Чемпіонаті Європи в Іспанії

1x
Прослухати
--:--
--:--

Українці Аніта Серьогіна і Станіслав Горун, що виступали в індивідуальному куміте, стали бронзовими призерами Чемпіонату Європи в іспанському Гвадалахарі.

Про це повідомляє НОК.

«Українські каратисти Аніта Серьогіна (-61 кг) і Станіслав Горуна (-75 кг), що виступали в індивідуальному куміте, зійшли на третю сходинку п’єдесталу чемпіонату Європи, що проходить в Іспанії», — йдеться у повідомленні.

Загалом в в іспанській Гвадалахарі змагатимуться 19 українських спортсменів. Чемпіонат триватиме до 31-го березня.

 

Поділитися

Може бути цікаво

На Сумщині російський дрон знищив будинок багатодітної родини

На Сумщині російський дрон знищив будинок багатодітної родини

16 хв тому
На Донеччині внаслідок ворожих обстрілів є загиблий та поранені

На Донеччині внаслідок ворожих обстрілів є загиблий та поранені

49 хв тому
Сили ППО вночі знешкодили 79 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 79 російських дронів

1 год тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

1 год тому