
Українські морпіхи взяли участь у міжнародних військових навчаннях Platinum Eagle-2019

Військовослужбовці батальйону морської піхоти Військово-морських сил України взяли участь у багатонаціональному навчанні «Platinum Eagle – 2019» у Румунії.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.
Тривали навчання військових 10 днів, додають у відомстві.
«Протягом десяти днів морпіхи ділились здобутим бойовим досвідом з представниками армій США, Грузії, Румунії, Болгарії та Молдови, переймали досвід тактичних дій в складі багатонаціонального підрозділу, як і завжди продемонструвавши якісний результат роботи, про що відмітили керівники навчань», — йдеться у повідомленні.

Водночас, за даними відомства, у березні відбулася лише одна із частин цього багатонаціонального навчання, до кінця поточного року «Platinum Eagle – 2019» пройде ще кілька разів за різними сценаріями, участь в якому візьмуть й інші підрозділи морської піхоти.
Може бути цікаво


Удар по демінерах норвезької організації на Херсонщині: кількість загиблих зросла до двох

Скандал довкола полку «Скеля»: ми поспілкувалися з його представником і авторкою розслідування. І ось що дізнались
