facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Львові після голосування на виборах помер чоловік

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Львові одразу після виходу з виборчої дільниці на вулиці Кульчицької помер чоловік. Обставини смерті встановлюють.

Про це йдеться на сайті Львівської міської ради.

«Чоловік прийшов на дільницю, проголосував, вийшов і за межами дільниці впав і помер. На місці вже є родина, діти, швидка, поліція. Обставини події з’ясовують», — повідомила Ірина Джурик, голова Залізничної районної адміністрації.

Сьогодні, 31 березня, в Україні відбуваються вибори шостого президента. Дільниці по всій країні почали працювати з 8 ранку та зачинилися о 20:00.

Поділитися

Може бути цікаво

Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

10 хв тому
ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

36 хв тому
На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

40 хв тому
У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, —  розвідка

У РФ змушені латати дірки в МВС за рахунок цивільного персоналу, — розвідка

1 год тому