facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Києві 6 квітня завершився опалювальний сезон

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Києві з 6 квітня офіційно завершився опалювальний сезон, тож у житлових будинках почали відмикати опалення.

Відповідне розпорядження раніше підписав міський голова столиці Віталій Кличко.

Відключення опалення не торкнеться закладів соціальної сфери. Лікарні, школи та садочки закінчуватимуть опалювальний сезон за рішенням адміністрацій цих закладів.

За даними Укргідрометцентра найближчий тиждень температура у столиці не опускатиметься нижче +6-9 градусів вночі та триматиметь на позначці 15-18 вдень.

Зазначимо, рішення про закінчення опалювального сезону ухвалюють за умови, що середньодобова температура повітря не опускається нижче 8 градусів тепла протягом трьох діб поспіль.

Поділитися

Може бути цікаво

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

17 хв тому
У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

49 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

1 год тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

1 год тому