
Унаслідок обстрілів на Донбасі загинули двоє українських військових
Автор

1x
Прослухати
--:--
--:--
Унаслідок обстрілів у зоні бойових дій на Донбасі 6 квітня загинули двоє українських військових.
Про це повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил.
Бойовики 14 разів, за даними штабу, порушували режим тиші. Зокрема 7 разів використали озброєння, заборонене Мінськими угодами.
Вогонь бойовики вели з озброєння бойових машин піхоти, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї, додають в ООС.
Під обстріли потрапили райони населених пунктів Павлопіль, Авдіївка, Піски,Широкине, Опитне, Старогнатівка, Авдіївка, Чермалик, Красногорівка, Зайцеве, Золоте-4 та хутір Вільний.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі
5 год тому

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
6 год тому

Публічні закупівлі як частина євроінтеграції: що вже зробила Україна і які зміни ще потрібні
7 год тому