facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Духовного лідера буддистів Далай-ламу XIV виписали з лікарні

1x
Прослухати
--:--
--:--

Духовного лідера буддистів Далай-ламу XIV виписали з лікарні у Нью-Делі (Індія).

Про це повідомив його офіційний представник Тензін Таклху, передає Аgenсе France Press.

Стан Далай-лами нормалізувався. Духовний лідер іще кілька днів пробуде в Нью-Делі, після чого повернеться у Дхарамсалу.

Нагадаємо, що Далай-ламу госпіталізували 10 квітня зі скаргами на дискомфорт у грудях. Після обстеження з’ясувалося, що у нього легенева інфекція.

Далай-лама є хранителем традицій і духовним лідером Тибету, буддизму школи Гелугпа. Він регулярно виступає з духовними настановами по всьому світу.

Поділитися

Може бути цікаво

Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

Відерштанд. Супротив. Історія єврейських погромів

12 хв тому
ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

ДСНСники закликали батьків посилити контроль за дітьми під час відпочинку на воді

40 хв тому
США розширили санкції проти Куби

США розширили санкції проти Куби

1 год тому
За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

За місяць на водоймах України загинула 71 людина, серед них 14 дітей, — ДСНС

1 год тому