facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Суд поновив на посаді міського голову Чернівців

1x
Прослухати
--:--
--:--

Чернівецький окружний адміністративний суд визнав незаконним рішення Чернівецької міськради про відставку мера міста Олексія Каспрука.

Ухвала суду є терміновою до виконання.

За словами Олексія Каспрука, він готовий завтра повернутись до виконання обов`язків міського голови Чернівців.

Про це повідомляє UA: Буковина.

Секретар міської ради Василь Продан, який вніс проект рішення про припинення повноважень міського голови Олексія Каспрука, ще не вирішив, чи буде оскаржувати рішення суду.

Сам же Олексій Каспрук на Facebook оприлюднив рішення суду та написав:

«Справедливість є! За неї варто боротись! Дякую чернівчанам за підтримку! Все тільки починається!».

Каспрука обрали міським головою в 2015-му. У липні 2017-го депутати міськради Чернівців проголосували за його звільнення.

Рішення було прийнято за підсумками таємного голосування. За відставку міського голови виступили 29 депутатів, ще один бюлетень був зіпсований. Ще 13 депутатів не брали участі в голосуванні

Поділитися

Може бути цікаво

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

41 хв тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

1 год тому
Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

1 год тому
На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

1 год тому