facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Україна відновила транзит нафти до Європи

1x
Прослухати
--:--
--:--

Станом на 14:35 11 травня Укртранснафта відновила транзит нафти до Європейського союзу по магістральному нафтопроводу «Дружба».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Це стало можливим, зокрема, після того, як фахівці угорської компанії MOL провели додаткові дослідження нафти, яка знаходиться в трубопроводі, і підтвердили готовність її приймати», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, транзит територією України був тимчасово зупинений 25 квітня ввечері після того, як європейські споживачі відмовилися приймати російську зубруднену нафту (із підвищеним вмістом масової частки органічних хлоридів).

Поділитися

Може бути цікаво

Уколи для схуднення: «Дуже нудило», — досвід нутриціологині

Уколи для схуднення: «Дуже нудило», — досвід нутриціологині

3 хв тому
На Херсонщині за добу через російські обстріли двоє людей загинули та 16 поранені

На Херсонщині за добу через російські обстріли двоє людей загинули та 16 поранені

28 хв тому
Росіяни атакували п’ять районів Дніпропетровщини авіацією, артилерією та БпЛА

Росіяни атакували п’ять районів Дніпропетровщини авіацією, артилерією та БпЛА

1 год тому
Сили ППО вночі знешкодили 83 російських дрони

Сили ППО вночі знешкодили 83 російських дрони

1 год тому