facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Шрі-Ланці вперше після терактів католицькі церкви провели недільні служби

1x
Прослухати
--:--
--:--
Фото: AFP

На Шрі-Ланці в містах Коломбо і Негомбо, де 21 квітня сталися теракти під час великодніх богослужінь, 12 травня вперше були проведені недільні служіння.

Про це повідомляє The Guardian.

Як зазначає видання, зовні церкви під час богослужіння були оточені солдатами. Також правоохоронці патрулювали околиці храмів та проводили огляд речей вірян.

Фото: Reuters

Нагадаємо, 21 квітня на острові Шрі-Ланка сталося 8 вибухів у церквах і готелях під час Великодньої служби. Постраждали міста Коломбо і Негомбо на західному узбережжі і Баттікалоа — на сході. За останніми даними, кількість загиблих зросла до 359 осіб.

Поділитися

Може бути цікаво

Росіяни вбили на Херсонщині фахівця з розмінування міжнародної організації NPA

Росіяни вбили на Херсонщині фахівця з розмінування міжнародної організації NPA

7 хв тому
Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

Статки Ілона Маска скоротилися до 957 мільярдів доларів

13 хв тому
ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

ДБР почало розслідувати небойові смерті в полку «Скеля» після публікації «Бабеля»

40 хв тому
На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

На Закарпатті рятувальники дістали з Тиси тіло 10-річного хлопчика

44 хв тому