facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Глава УДО Гелетей подав у відставку

1x
Прослухати
--:--
--:--

Начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей написав рапорт про відставку.

Документ він опублікував у Facebook.

«Пишаюсь кожним своїм робочим днем в Управлінні державної охорони України. Разом із тим, розумію, що новообраний Президент України повинен формувати свою власну команду. Для себе я вирішив, що напишу рапорт на звільнення після інавгурації, бо залишити свій підрозділ напередодні цієї важливої події було б безвідповідально. Особовий склад УДО України для мене – друга родина, ми пліч-о-пліч одними з перших у 2014 році були направлені на схід України для виконання завдань за призначенням», — йдеться у повідомленні Гелетея.

Валерій Гелетей був міністром оборони України з 3 липня по 14 жовтня 2014 року, з 15 жовтня 2014 року обіймав посаду голови УДО.

Поділитися

Може бути цікаво

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

Європу накриє сильна спека: що буде з погодою в Україні

9 год тому
ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

ДСНС: За минулий тиждень через нещасні випадки на водоймах України загинули 14 людей, зокрема одна дитина

10 год тому
Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

Померла хорватська письменниця Славенка Дракуліч

10 год тому
Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

Окупанти вдарили безпілотником по АЗС у Запоріжжі: є поранені

11 год тому