facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Чернівецькій області в таборі отруїлися 30 дітей

1x
Прослухати
--:--
--:--

У селі Репужинці Заставнівського району Чернівецької області із симптомами отруєння госпіталізували 30 дітей, які перебували в літньому таборі.

Про це повідомив керівник Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області Олександр Александрюк, передає місцеве агентство «АСС».

Зазначається, що у хворих дітей спостерігалися нудота і блювота.

«Але ситуація поліпшується. Комісія у складі Держпродспоживслужби та обласного лабораторного центру працює на місці. Встановлюємо, що могло викликати захворювання дітей», —  сказав Александрюк.

У таборі працюють лікарі, які з’ясовують причини захворювання.

Як розповів заступник директора ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Сергій Торський, 9 червня отримали повідомлення про скарги на біль у животі і блювання у 30 дітей, які відпочивали в таборі в Репужинцях. Туди виїхали фахівці з лабораторії і медики.

Поділитися

Може бути цікаво

«Креді Агріколь Банк» купує банк «Львів»: АМКУ схвалив угоду

«Креді Агріколь Банк» купує банк «Львів»: АМКУ схвалив угоду

21 хв тому
Велика Британія виділяє Україні масштабний пакет допомоги на енергетику, модернізацію і правосуддя

Велика Британія виділяє Україні масштабний пакет допомоги на енергетику, модернізацію і правосуддя

51 хв тому
Як допомогти дитині заговорити: 3 сигнали, що час до логопеда — Ольга Цись

Як допомогти дитині заговорити: 3 сигнали, що час до логопеда — Ольга Цись

58 хв тому
Нідерланди нададуть Україні 178 млн євро та списані газові турбіни для підготовки до зими

Нідерланди нададуть Україні 178 млн євро та списані газові турбіни для підготовки до зими

1 год тому