facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

У Чернівецькій області в таборі отруїлися 30 дітей

1x
Прослухати
--:--
--:--

У селі Репужинці Заставнівського району Чернівецької області із симптомами отруєння госпіталізували 30 дітей, які перебували в літньому таборі.

Про це повідомив керівник Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області Олександр Александрюк, передає місцеве агентство «АСС».

Зазначається, що у хворих дітей спостерігалися нудота і блювота.

«Але ситуація поліпшується. Комісія у складі Держпродспоживслужби та обласного лабораторного центру працює на місці. Встановлюємо, що могло викликати захворювання дітей», —  сказав Александрюк.

У таборі працюють лікарі, які з’ясовують причини захворювання.

Як розповів заступник директора ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Сергій Торський, 9 червня отримали повідомлення про скарги на біль у животі і блювання у 30 дітей, які відпочивали в таборі в Репужинцях. Туди виїхали фахівці з лабораторії і медики.

Поділитися

Може бути цікаво

На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

8 хв тому
Через спеку в Європі льодовик Боссон почав танути набагато швидше

Через спеку в Європі льодовик Боссон почав танути набагато швидше

9 хв тому
Залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує — ССО (ВІДЕО)

Залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує — ССО (ВІДЕО)

37 хв тому
Чат-бот для повернення молоді з окупації та РФ: як ним скористатися

Чат-бот для повернення молоді з окупації та РФ: як ним скористатися

1 год тому