facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Близько третини жителів Сімферополя залишилося без світла

1x
Прослухати
--:--
--:--

Близько 100 тисяч споживачів залишилися без електроенергії в понеділок в Сімферополі.

Про це повідомила прес-служба окупаційного «МНС Криму».

«Без електроенергії — 98 тисяч 268 споживачів. Кримські енергетики вживають усі необхідні заходи для відновлення роботи енергооб’єктів та подачі електроенергії споживачам», — йдеться в повідомленні підконтрольного окупаційній владі «МНС Республіки Криму».

Згідно з інформацією, сталася аварія на одній з ліній електропередач, причина з’ясовується.

Зазначимо, що загалом у Сімферополі проживає близько 350 тисяч чоловік.

Поділитися

Може бути цікаво

Росія використовує ядерні погрози як інструмент психологічного тиску, — Тропиніна

Росія використовує ядерні погрози як інструмент психологічного тиску, — Тропиніна

2 хв тому
Мінфін США звільнив з-під санкцій 7 громадян Росії

Мінфін США звільнив з-під санкцій 7 громадян Росії

20 хв тому