facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Таліби вбили 26 членів урядової міліції в Афганістані

1x
Прослухати
--:--
--:--

Бойовики терористичного руху «Талібан» убили щонайменше 26 членів провладної міліції на півночі Афганістану.

Про це повідомляє Reuters.

Представники талібів взяли на себе відповідальність за напад на міліціонерів у провінції Баглан і заявили, що їхні бойовики вбили 28 членів міліції і поранили 12, передає видання.

Нагадаємо, 5 травня бойовики радикального ісламістського руху «Талібан» напали на штаб поліції у місті Пул-е-Кхумрі на півночі Афганістану. Повідомляється, що внаслідок атаки загинули або отримали поранення щонайменше 40 осіб.

Поділитися

Може бути цікаво

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

В Україні через спеку запроваджують сезонні обмеження руху для вантажівок

1 год тому
Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

Я очолю українську делегацію та загалом нашу роботу на URC-2026 у Гданську — Свириденко

1 год тому
Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

Безпілотник атакував обʼєкт інфраструктури на Сумщині, є поранені

2 год тому
На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

На ТОТ Херсонщини окупанти навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки — ГУР

2 год тому