facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Українські лучники здобули «срібло» на етапі Кубка світу у Німеччині

1x
Прослухати
--:--
--:--

У столиці Німеччини Берліні на четвертому етапі Кубка світу зі стрільби з лука українська збірна здобула «срібну» нагороду.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Чоловіча збірна України у складі Олексія Гунбіна, Георгія Іваницького та Сергія Макаревича здобули срібні медалі у командних змаганнях зі стрільби з класичного лука», — йдеться у повідомленні.

У фіналі українські лучники поступилися збірній Туреччини із загальним рахунком 4:5.

Бронзовими призерами німецького етапу Кубка світу стали представники США, додає видання.

Поділитися

Може бути цікаво

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

Мене завжди більше цікавлять соціокультурні взаємини людей, аніж те, як вони одне одного вбивали, — Йоханан Петровський-Штерн 

15 хв тому
Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

Чотирьох українських моряків, яких захопили в Ормузькій протоці, звільнили

15 хв тому
Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

Окупанти атакували автомобіль у Запорізькій області, загинув водій

24 хв тому
«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

«Не витрачай життя даремно»: про що «Римські апартаменти» Керрі Фішер

46 хв тому