![У Росії прорвало греблю, у зоні підтоплення є люди — ЗМІ](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2024%2F07%2Fdanube-river-7522608_1280-450x290.webp&w=1366&q=75)
![Українка стала переможницею юніорського Вімблдону](/_next/image?url=https%3A%2F%2Fstatic.hromadske.radio%2F2019%2F07%2F270ef0.jpeg&w=1366&q=75)
1x
Прослухати
--:--
--:--
17-річна українська тенісистка Дар’я Снігур виграла юніорський Вімблдон.
Про це повідомляє пресслужба Федерації тенісу України.
У фіналі Снігур перемогла суперницю Алексу Ноель з США з рахунком 2:0 (6:4; 6:4).
«Дар’я Снігур стала другою в історії України тенісисткою, кому вдалося здобути титул на Вімблдоні. Раніше це зробила Катеринка Бондаренко. Також Даша стала лише четвертою нашою тенісисткою, хто виграв юніорський турнір з серії Великого шолому, їй передували: Катерина Бондаренко, Еліна Світоліна та Марта Костюк», — йдеться у повідомленні Федерації тенісу України.