facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Отруєння на Одещині: у лікарнях залишаються 14 дітей

1x
Прослухати
--:--
--:--

У лікувальних закладах Одеської області залишаються 14 дітей і один дорослий, які отруїлися в санаторії в селищі Сергіївка Білгород-Дністровського району.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

«Станом на 7 год. 14 липня в лікувальних закладах перебуває 15 осіб (з них 14 дітей). Проводиться комплекс протиепідемічних заходів», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, проти ночі 12 липня у дитячому таборі «Медик-2» в селі Сергіївка на Одещині до лікарень із отруєнням доправили 43 дитини. Лікарі підозрюють у них гастроентероколіт. У таборі вже взяли проби води та харчових продуктів.

Увечері 12 липня кількість людей, які отруїлися в таборі «Медик-2» в селі Сергіївка Одеської області, зросла до 52. Серед них — 50 дітей.

 

Поділитися

Може бути цікаво

Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень

Колишнього командира 103 бригади ТрО підозрюють у безпідставних бойових виплатах 79 мільйонів гривень

29 хв тому
Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: попереднього звільнили після теракту в Голосіївському районі

1 год тому
Точність північнокорейських балістичних ракет суттєво зросла

Точність північнокорейських балістичних ракет суттєво зросла

1 год тому
За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

За зачиненими дверима окупації: чому ми все менше говоримо про мільйони українців у пастці ворога?

1 год тому