facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Двоє українських військових загинули на Донбасі під час снайперського обстрілу

1x
Прослухати
--:--
--:--

На Донбасі у зоні проведення операції Об’єднаних сил 19 липня від снайперського вогню загинули двоє військовослужбовців одного з підрозділів окремої механізованої бригади імені Короля Данила.

Про це повідомляє пресцентр операції Об’єднаних сил.

«Один з військовослужбовців був евакуйований з місця обстрілу, отримав домедичну допомогу та був доставлений до найближчої районної лікарні, де від отриманого поранення помер. Інший військовослужбовець, отримав кульове поранення в бік та руку, намагаючись врятувати бойового побратима, та винести його на ношах із зони обстрілу. Від ураження ворожою кулею він загинув на місці», — повідомили в ООС.

 

Поділитися

Може бути цікаво

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

Україна отримає від Світового банку понад 3 млрд доларів

28 хв тому
Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

Масових відключень через дефіцит генерації не очікується, — Харченко

39 хв тому
Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

Харченко: Україна краще готова до літніх піків навантаження, ніж торік 

1 год тому
РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

РФ використовує Покровськ і Мирноград як бази для запуску дронів, — Полевий

1 год тому