facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Двоє українських військових загинули на Донбасі під час снайперського обстрілу

1x
Прослухати
--:--
--:--

На Донбасі у зоні проведення операції Об’єднаних сил 19 липня від снайперського вогню загинули двоє військовослужбовців одного з підрозділів окремої механізованої бригади імені Короля Данила.

Про це повідомляє пресцентр операції Об’єднаних сил.

«Один з військовослужбовців був евакуйований з місця обстрілу, отримав домедичну допомогу та був доставлений до найближчої районної лікарні, де від отриманого поранення помер. Інший військовослужбовець, отримав кульове поранення в бік та руку, намагаючись врятувати бойового побратима, та винести його на ношах із зони обстрілу. Від ураження ворожою кулею він загинув на місці», — повідомили в ООС.

 

Поділитися

Може бути цікаво

Вперше українською: ATR перекладає «Історію кримських татар» та знімає документальний фільм

Вперше українською: ATR перекладає «Історію кримських татар» та знімає документальний фільм

13 хв тому
Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

Повітряні сили розповіли, чим росіяни атакували Україну цієї ночі

38 хв тому
Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

Уночі російські дрони масовано атакували Охтирський район Сумщини: є постраждалі

1 год тому
«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

«Захист України — жіноча справа?»: Люба Шипович про жінок у технологіях війни

1 год тому