facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Печерський район Києва залишився без світла через аварію

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Києві через аварію без світла залишилися мешканці Печерського району, у парламенті також вимикали електроенергію.

Про це повідомляє «ДТЕК Київські електромережі».

Так, без світла залишилися жителі наступних вулиць:Так, без світла залишилися жителі наступних вулиць: Пилипа Орлика, Михайла Грушевського, Рибальська, Шовковична, Омельяновича-Павленко, Леоніда Первомайського, Мечникова, Володимирська Велика Васильківська, Липська, Івана Мазепи, Московська, Григорія Царика, а також провулки: Івана Мар’яненка, Кості Гордієнка, Липський, Бутишів, Хрестовий, Силантіївський, узвіз Кловський, Печерський, Паркова дорога.

Без електропостачання залишилися Кабінет міністрів і Верховна Рада.

Працівник ДТЕК повідомив Громадському радіо, що у частині району електропостачання вже відновили.

«Відсутність електроенергії пов’язана з аварійним відключенням у мережі. Персонал ДТЕК працює над усуненням пошкодження обладнання», — йдеться у повідомленні.

У компанії заявили, що орієнтовний час відновлення електропостачання — 18:00.

Поділитися

Може бути цікаво

Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

17 хв тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

43 хв тому
У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

10 год тому
ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

10 год тому