facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

Печерський район Києва залишився без світла через аварію

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Києві через аварію без світла залишилися мешканці Печерського району, у парламенті також вимикали електроенергію.

Про це повідомляє «ДТЕК Київські електромережі».

Так, без світла залишилися жителі наступних вулиць:Так, без світла залишилися жителі наступних вулиць: Пилипа Орлика, Михайла Грушевського, Рибальська, Шовковична, Омельяновича-Павленко, Леоніда Первомайського, Мечникова, Володимирська Велика Васильківська, Липська, Івана Мазепи, Московська, Григорія Царика, а також провулки: Івана Мар’яненка, Кості Гордієнка, Липський, Бутишів, Хрестовий, Силантіївський, узвіз Кловський, Печерський, Паркова дорога.

Без електропостачання залишилися Кабінет міністрів і Верховна Рада.

Працівник ДТЕК повідомив Громадському радіо, що у частині району електропостачання вже відновили.

«Відсутність електроенергії пов’язана з аварійним відключенням у мережі. Персонал ДТЕК працює над усуненням пошкодження обладнання», — йдеться у повідомленні.

У компанії заявили, що орієнтовний час відновлення електропостачання — 18:00.

Поділитися

Може бути цікаво

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

На Дніпропетровщині через ворожі удари безпілотниками травмовано людей

38 хв тому
Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

Сили ППО вночі знешкодили 95 російських дронів

53 хв тому
Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

Втрати росіян на війні зросли: дані Генштабу

1 год тому
У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору

10 год тому