
Бойовики обстрілювали позиції українських військових з гранатометів — ООС

Від початку доби збройні формування Російської Федерації та її найманці 3 рази порушили режим припинення вогню
Про це повідомляє пресслужба Операції об’єднаних сил.
29 липня бойовики 3 рази порушили режим припинення вогню. З них 1 раз – із застосуванням забороненої Мінськими угодами зброї – міномету калібру 82 мм.
«Противник відкривав вогонь із застосуванням реактивного піхотного вогнемету та великокаліберного кулемету», — додають в Операції об’єднаних сил.
Втрат з української сторони не зафіксовано. Збройні Сили України дотримуються натомість режиму припинення вогню.
«В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» противник здійснив обстріл позицій Об’єднаних сил поблизу Луганського з напрямку Нижнього Лозового – з гранатометів різних систем», — заявляють в ООС.
Може бути цікаво


ОП: Зеленський обговорив із генеральним секретарем ОЕСР упровадження реформ для швидкого просування до членства в Євросоюзі

«Гарантує тривале перерізання логістики окупантів на цьому напрямку» — аналітик про знищення залізничного мосту через Північнокримський канал
