facebook
--:--
--:--
Ввімкнути звук
Прямий ефiр
Аудіоновини

На Донеччині через негоду без води опинилися близько 11 тисяч абонентів

1x
Прослухати
--:--
--:--

У Бахмутському районі Донецької області унаслідок негоди без водопостачання опинилися близько 11 тисяч абонентів.

Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Відключення електропостачання насосної станції, яка забезпечує водопостачання близько 11 тисяч абонентів, 30 липня  сталося у селі Свято-Покровське Бахмутського району внаслідок ускладнення погодних умов — дощу, грози та поривів вітру.

Ремонтні роботи заплановані на 31 липня.

На Запоріжжі у селі Максимівка Вільнянського району 30 липня через негоду пошкоджена шиферна крівля школи на площі близько 400 м2, дахи 10 приватних житлових будинків. Рятувальники прибрали 30 повалених дерев. Жертв та постраждалих немає.

Загалом по Україні станом на 7 годину ранку 31 липня внаслідок ускладнення погодних умов знеструмленні 53 населених пунктів у 5 областях, а саме: Львівська — 44, Одеська — 4, Запорізька — 2, Луганська — 2, Київська — 1.

Поділитися

Може бути цікаво

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

У тимчасово окупованому Криму загострилася паливна криза: на дорогах майже немає автомобілів,— Барієв

14 хв тому
У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

У Німеччині через масштабний IT-збій зупинилося залізничне сполучення

47 хв тому
У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

У частині тимчасово окупованого Криму фіксують перебої зі світлом після серії вибухів, — Барієв

59 хв тому
На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

На Херсонщині внаслідок ворожих атак загинула людина, ще семеро – поранено

1 год тому